2021 йилнинг 27 апрель куни Термиз минтақавий темир йўл узелида раҳбар билан ёшлар учрашуви ўтказилди.
Жорий йилнинг 23 апрель куни Республика ишчи гуруҳи штаби раҳбари Қутлимурод Сабиров туман сектор раҳбарлари ва ишчи гуруҳ аъзолари билан “Аёллар дафтари” бўйича олиб борилаётган ишларнинг натижасини ўрганиш бўйича Хива туманига ташриф буюрди.
Тикувчилик цехига айлантирилган бинода бугунги кунда кооперация раҳбари Шарофат Ражапова «Аёллар дафтари»даги 63 нафар, «Ёшлар дафтари»даги 25 нафар ишсиз хотин-қизнинг бандлигини таъминлади.
Ҳарбийлаштирилган қўриқлаш бошқармаси Касаба уюшма қўмитаси 2021 йилнинг 15-18 апрель кунлари “Темир йўл касаба сервис” маъсулияти чекланган жамияти томонидан қадимий Хива шаҳрига саёҳат уюштирди.
Тармоқ касаба уюшмаси Республика Кенгаши ташаббуси билан Қўнғирот минтақавий темир йўл узели ва тизимидаги корхона ва ташкилотларда меҳнат қилаётган жами 50 нафардан ортиқ ишчи-ходимлар учун юртимизнинг қадимий шаҳри Самаркандга саёҳат ташкил этилди.