“Ўзбекистон темир йўллари” АЖ ҳамда Ўзбекистон темирйўлчилари ва транспорт қурувчилари касаба уюшмаси Республика Кенгаши аъзоларининг биргаликда кенгайтирилган қўшма йиғилиши бўлиб ўтди.
Сизларни “Ўзбекистон темир йўллари” АЖ раҳбарияти ҳамда Ўзбекистон темирйўлчилари ва транспорт қурувчилари касаба уюшмаси Республика Кенгаши 8 март – Халқаро хотин-қизлар куни билан табриклаймиз!
“Ўзбекистон темир йўллари” АЖ ининг барча корхона-ташкилотлари касаба уюшмалари билан хамкорликда жойларда “8-март Халкаро хотин-кизлар куни”ни муносиб нишонланди.
Жорий йилнинг 4-март куни Бухоро минтақавий темир йўл узели унитар корхонаси корхона, ташкилот ва муассасалари хотин-қизлари ўртасида “Темир йўл маликаси-2021” кўрик танлови ўтказилди.
“Ўзбекистон темир йўллари” акциядорлик жамиятида 8 март – Халқаро хотин-қизлар байрами муносабати билан латофатли, меҳнаткаш аёллар учун байрам концерт дастури тақдим этилди.
“Ўзбекистон темир йўллари” АЖ ҳамда Ўзбекистон темирйўлчилари ва транспорт қурувчилари касаба уюшмаси Республика Кенгаши раҳбарияти томонидан тармоқнинг барча ҳудудларидаги темир йўл корхоналарида фаолият кўрсатаётган 105 нафар энг илғор, меҳнаткаш ва фидойи опа-сингилларимиз тақдирланди.